فروشگاه شمعدونی

انتشارات شمعدونی در رسانه ها

نگاه سرزنش‌آلود روشنفکران به کتا‌ب‌های روانشناسی

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) انتشارات شمعدونی مدتی است که با مدیریت مصطفی قاجار با محوریت انتشار کتاب‌های تخصصی حوزه روانشناسی آغاز به کار کرده است. گرچه قاجار پیش از این نیز تجربه فعالیت در این حوزه را داشته اما این بار از منظر یک ناشر تخصصی حوزه روانشناسی وارد بازار نشر شده است. به همین بهانه با او گفت‌وگویی درباره فعالیت‌های این انتشارات و بازار کتاب‌های روانشناسی عامه‌پسند داشتیم که در ادامه می‌خوانید…

ايبنا

افزایش اعتماد به نفس با کتاب «جرات داشته باش»

به گزارش ایلنا، فردیک فانژه استاد دانشگاه و روان درمانگر مشهور فرانسوی است که در کتاب تازه خود «جرات داشته باش»، از تجربیات بالینی خودش در رابطه با مراجعانش که مشکل کمبود اعتماد به نفس داشته‌اند، نوشته است.

ایلنا

«جرات داشته باش»، کتابی درباره افزایش اعتمادبه‌نفسبه گزارش خبرنگار مهر، کتاب «جرات داشته باش» نوشته فردریک فانژه به تازگی با ترجمه محیا احمدی‌پور توسط انتشارات شمعدونی منتشر و راهی بازار نشر شده است. نویسنده این کتاب، استاد دانشگاه و روان‌درمانگر فرانسوی است و در این اثر تجربیات بالینی خود را در مواجهه با مراجعانش که مشکل کمبود اعتماد به نفس داشته‌اند، نوشته است.

خبرگزاری مهر

در کمتر از یک ماه«جرات داشته باش» به چاپ دوم رسیدبه گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، فردیک فانژه استاد دانشگاه و روان درمانگر مشهور فرانسوی است که در این کتاب از تجربیات بالینی خودش در رابطه با مراجعانش که مشکل کمبود اعتماد به نفس داشته اند، نوشته است.

خبرگزاری فارس
ایسنا
خبرگزاری ایبنا

فروشگاه شمعدونی

انتشارات شمعدونی در رسانه ها


«جرأت داشته باش» منتشر شد

کتاب «جرأت داشته باش» که درباره راه‌های افزایش اعتماد به نفس است، منتشر شد. به گزارش ایسنا، فردیک فانژه استاد دانشگاه و روان‌درمانگر فرانسوی است که در این کتاب از تجربیات بالینی خودش در رابطه با مراجعانش که مشکل کمبود اعتماد به نفس داشته‌اند، نوشته است…

ایسنا

وبلاگ شمعدونی را دنبال کنید

نقد و بررسی کتاب جرات داشته باش

/
ممکن است شما هم هنگام انجام کارهای کوچک یا بزرگ احساس کنید که …

آشنایی با نویسندگان کتاب رازشادی والدین دانمارکی

/
   آیبن دیسینگ سندال مربی معتبر، مؤلف و دارنده مجوز روان‌در…

درمان استرس و اضطراب با تابلوهای نقاشی

/
ایده استفاده از نقاشی‌های مشهور اروپایی برای کاهش استرس و ا…

تاثیر روانی اخبار بد بر روحیه و روان

/
در قسمتی از کتاب من مضطرب استفانی برتولون به عنوان یک روانکا…