راندی ای مک‌کیب و مارتین م. آنتونی درمانگران فوبیای حیوانات

مارتین م. آنتونی، استاد بخش روانشناسی و عصب‌شناسی رفتاری در دانشگاه مک‌مستر است. او همچنین، مدیر مرکز پژوهش و درمان اضطراب و مسئول روانشناسان مرکز درمانی سنت ژورف همیلتون اونتاریو است.

او مدرک دکترای خود در رشته‌ی رواشناسی بالینی را از دانشگاه آلبانی یعنی دانشگاه دولتی نیویورک دریافت کرد و دوران انترنی پیش دکترای خود را در دانشگاه مرکز پزشکی میسیسیپی جکسون به اتمام رساند، دکتر آنتونی 12 کتاب و بیش از 90 مقاله علمی و بخش‌هایی از کتاب را در زمینه رفتاردرمانی شناختی و اختلالات اضطرابی به انتشار رسانده است. دکتر آنتونی از انجمن روانشناسی بالینی (انجمن روانشناسی آمریکا)، انجمن روانشناسی کانادا و انجمن اختلالات اضطرابی آمریکا جوایزی کسب کرده است و عضو هیئت انجمن روانشناسی آمریکا و کانادا است. او رئیس اسبق گروه اختلالات اضطرابی انجمن پیشرفت رفتاردرمانی (AABT) است و عضو هیئت سالانه این انجمن بوده است. دکتر آنتونی در حال حاضر مشغول پژوهش بالینی در حوزه اختلالت اضطرابی و تدریس و تحصیل است و به درمان بالینی نیز می‌پردازد. آدرس وبسایت او : www.martinantony.com

راندی ای مک‌کیب عضو برنامه علوم رفتار بالینی در دانشکده علوم بهداشتی و استادیار بخش روانشناسی و عصب‌شناسی رفتاری در دانشگاه مک‌مستر است. او همچنین از مدیران مرکز پژوهش و درمان اضطراب در مرکز درمانی سنت ژورف همیلتون اونتاریو است. او پس از دریافت مدرک دکترای خود در رشته‌ی روانشناسی از دانشگاه تورنتو، دوره انترنی خود را در برنامه اختلال غذا خوردن در بیمارستان عمومی تورنتو گذراند. او مقالات علمی و فصل‌های متعددی از کتاب‌های مختلف را در حوزه‌ی رفتاردرمانی شناختی، اختلالات اضطرابی و اختلالات مربوط به غذا خوردن به انتشار رسانده است. او نویسنده اصلی کتاب تمرینی غلبه بر گاوگرسنگی: راهنمای قدم به قدم رفتاردرمانی شناختی، و از نویسندگان کتاب 10 راه حل ساده برای پنیک: چگونه بر حملات پنیک و علائم جسمی آن غلبه کنیم و به زندگی عادی بازگردیم است. دکتر مک‌کیب عضو هیئت تحریریه‌ی مجله روانشناس بالینی است و دستیار مدیر در کمیته‌ی سالانه‌ی انجمن پیشرفت رفتار درمانی بوده است. او در حال حاضر مشغول انجام پژوهش بالینی، تدریس، و تحصیل است. او به درمان بالینی نیز می‌پردازد.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *